2-4 klasių mokinių olimpiada „Pasaulio pažinimas“

Vasario 26 d. progimnazijoje organizuota 2-4 kl. mokinių olimpiada „Pasaulio pažinimas“ pagal Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) parengtas užduotis. Olimpiados tikslas: skatinti mokinių domėjimąsi Lietuvos ir pasaulio pažinimu, sudaryti galimybes pasitikrinti savo žinias. Olimpiadoje varžėsi 53 2-4 kl. mokiniai. Antrų klasių kategorijoje daugiausia taškų surinko ŠARŪNĖ MATONYTĖ ir AISTĖ AUGUSTAITYTĖ (2a kl., mokytoja JŪRATĖ LEVIŠAUSKAITĖ MIKALAUSKIENĖ), trečių klasių – LINA JASUNSKYTĖ (3a kl., mokytoja IEVA ZVICEVIČIENĖ), ketvirtų klasių – TADAS AMBRASAS (4b kl., mokytoja SAULĖ EIMUTIENĖ). Olimpiadą organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ bei pradinio ugdymo mokytoja VAIVA JUODIENĖ.