Veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2018“

Kovo 19–23 d. progimnazijoje vyko kasmetinė veiksmo savaitė ,,Be patyčių 2018“, kurioje dalyvavo visi mokiniai, klasių auklėtojai, mokytojai. Pradinukai visą savaitę rengėsi skirtingomis spalvomis, iš popieriuje nupieštų ir iškirptų jų delniukų sukurtas ,,Draugystės paukštis“, mokytojos vedė klasių valandėles ,,Kurią pusę pasirinksi tu?“. 1b klasėje vyko integruota etikos pamoka ,,Šilti švelnukai“, kurios metu vaikai klausėsi pasakos, vėliau gamino švelnukus, dalino pagyrimus draugams. 1-3 klasių mokiniams organizuotos integruotos dailės pamokos ,,Kuriame ženklus prieš patyčias“. Visą savaitę progimnazijoje 5-8 klasių mokiniams vyko integruotos pamokos: matematikos pamokos ,,Kiekvienas skirtingas, kiekvienas reikalingas“, lietuvių kalbos pamokos specialiųjų poreikių mokiniams ,,Čia nėra vietos patyčioms“, žmogaus saugos – ,,Stabdykime patyčias kartu“, technologijų – ,,Draugystės gėlę dovanoju“, lietuvių kalbos – ,,Tu – ne vienas“, ,,Gerumo pamoka“, dailės – ,,Draugystė nugali patyčias“, istorijos – ,,Draugystės juostą audžiam“. Šią savaitę taip pat organizuota linkėjimų ir komplimentų diena ,,Aš noriu pradžiuginti…“, draugiškos kvadrato varžybos tarp 5-7 kl. mokinių, filmo ,,Gerumo stebuklas“ peržiūra bei dalyvauta projekte ,,Mokausi iš kino“. Kovo 23 d. parengtas stendas, į kurį sudėti visi darbeliai, kuriuos sukūrė, parašė mokiniai. Renginį organizavo socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ ir dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.