Veiksmo naktis ,,Drauge saugiau – drauge smagiau“

Kovo 2-3 d. progimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs renginys – veiksmo naktis ,,Drauge saugiau – drauge smagiau“ 5-8 kl. mokiniams. Visą naktį mokiniai dalyvavo įvairiose veiklose: žaidė socialinius žaidimus, kuriuos vedė neformaliojo švietimo organizatorių komanda ,,On Behalf Of“, gilinosi į konditerijos subtilybes puošdami keksiukus, spragindami kukurūzus, žaidė stalo ir judriuosius žaidimus, rūsyje ieškojo ,,Lobio“, kūrybinėse dirbtuvėse kūrė ,,Gyvuosius paveikslus“, organizavo karaoke pasirodymus, šėlo diskotekoje. Įpusėjus nakčiai vidiniame kiemelyje kepė dešreles, zefyrus ir gėrėjosi šaltos nakties žvaigždėtu dangumi. Pavargę nuo veiklų ir įspūdžių mokiniai galėjo pamiegoti poilsio zonose arba žiūrėti filmus, žaisti stalo žaidimus. Linksmi ir laimingi ryte mokiniai išsiskirstė į namus. Renginys suvienijo bendrai veiklai ir pramogoms visą progimnazijos bendruomenę. Renginiui pasiruošti padėjo ir veiklas organizavo mokytojai, mokinių taryba, mokinių tėvai OSVALDAS STAŠKŪNAS, GITANA KRIAUČIŪNIENĖ, SKIRMANTAS MOTIEJŪNAS.