Ugdymo diena ,,Geriau pažink Petrašiūnus“

Spalio 10 d. progimnazijoje organizuota ugdymo diena ,,Geriau pažink Petrašiūnus“, skirta gyvenamojo mikrorajono istoriniam, geografiniam, kultūriniam, ekonominiam pažinimui. Trys pirmosios pamokos vyko progimnazijos erdvėse. Jų metu mokiniai diskutavo, analizavo literatūrinius šaltinius, dalinosi savo žiniomis ir patirtimis šiomis temomis: ,,Ką aš žinau apie Petrašiūnus“, ,,Mano tėvų ir senelių pasakojimai apie Petrašiūnus“, ,,Nemunas keičia vagą“, ,,Kapucinai Petrašiūnuose“, ,,Petrašiūnų pavadinimo kilmė“, ,,Petrašiūnai seniau ir dabar“, ,,Senovės Petrašiūnų kultūrinis gyvenimas“, ,,Senoji Petrašiūnų pramonė“, ,,Karo pradžia. Birželio sukilimas Petrašiūnuose“. Po trijų pamokų 2-8 kl. mokiniai išvyko į suplanuotus aplankyti objektus Petrašiūnų mikrorajono teritorijoje: Pažaislio kultūros ir turizmo centrą, Petrašiūnų kapines, prie Lietuvos kančių memorialo, Kauno ,,Žalgirio“ jachtklubo uostą, Holokausto aukų atminimo vietą, prie Taikos kalno ąžuolo. Susipažino su UAB ,,Novitera“, UAB ,,Scapa Baltic”, UAB ,,Kauno šilas“ įmonių bei Petrašiūnų darbo rinkos mokymo centro veikla. Netradicinio ugdymo dieną organizavo pavaduotojos ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ ir VIRGINIJA STIPINIENĖ.