Technologijų olimpiada ,,Šimtas ateities ženklų Lietuvai“

Vasario 2 d. Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijoje vyko Kauno miesto mokinių technologijų olimpiada ,,Šimtas ateities ženklų Lietuvai“. Mūsų progimnazijai atstovavo 8b kl. mokinys BENEDIKTAS TARVYDAS (technologijų mokytojas VIRMANTAS MASIULIS). Benediktas varžėsi 8–10 kl. mokinių konstrukcinių medžiagų kūrybinės veiklos grupėje. Visiems dalyviams iš pateiktų medžiagų reikėjo gaminti „Saulutės“ elementą bei paruošti ir pristatyti vertinimo komisijai darbo aprašą. Po 3 val. įtempto darbo paaiškėjo, kad Benediktas surinko 54 taškus ir užėmė III vietą.  Nuo nugalėtojo atsiliko tik 3 taškais. Mokinys buvo apdovanotas Kauno miesto Švietimo skyriaus Lietuvos mokinių 2017-2018 m.m. technologijų olimpiados laimėtojo diplomu. Švietimo skyriaus padėkos raštu už gerą mokinio paruošimą olimpiadai apdovanotas ir technologijų mokytojas. Apdovanojimai bus įteikti kovo 21 d. technologijų olimpiados rezultatų aptarimo metu.