Tarptautinis pradinių klasių mokinių konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“

Nuo 2017 m. gruodžio 12 d. iki š. m. vasario 15 d. progimnazijos 2c, 3a, 3b kl. mokiniai dalyvavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos organizuotame tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse „Skaitau lietuvišką pasaką“. Šio konkurso tikslas – skatinti skaityti lietuviškas pasakas ir ugdyti taisyklingo, estetiško rašymo įgūdžius. Per lietuvių kalbos pamokas mokiniai skaitė lietuviškas pasakas, išrinko labiausiai patikusią, jos ištrauką nurašė dailyraščiu ir iliustravo. Į konkursą išsiųsti geriausi mokinių darbai, po 5 iš kiekvienos klasės. Visą kovo mėnesį mokinių darbai bus eksponuojami Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje. Konkurso dalyviai ir mokytojos gavo padėkas. Mokinius konkursui ruošė pradinių klasių mokytojos ZITA MIŠKINYTĖ, DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ.