Tarptautinis kompiuterinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2017“

Gruodžio 21 d. baigėsi tarptautinis kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2017“. Jame dalyvavo 3b kl. mokiniai GVIDAS VILČINSKAS, EURIKA DITKUTĖ, EMILIJA SAMSANAVIČIŪTĖ, UGNĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, DOVYDAS VAITKUNSKAS, DOMAS DRAPAS, EDENAS VORONENKA, MATAS MARCINKEVIČIUS, KIPRAS KUNICKAS, KAMILĖ NOVICKAITĖ. Konkurso tikslas – skatinti ir plėtoti mokinių informacinių technologijų pažinimą, ugdyti kūrybinį aktyvumą ir meninę saviraišką, skatinti įvairiapusį žinių siekimą. Mokiniai apdovanoti diplomais, o jų darbai publikuojami VšĮ Natalijos Kazakovos kompiuterių mokyklos interneto svetainėje. Mokinių dalyvavimą  konkurse inicijavo pradinių klasių mokytoja SAULĖ EIMUTIENĖ.