Tarptautinės antikorupcijos dienos renginių savaitė

Gruodžio 4-8 d. progimnazijoje vyko Antikorupcijos savaitės renginiai. Klasių valandėlių metu mokiniai diskutavo korupcijos prevencijos temomis, aiškinosi korupcijos sąvoką, svarstė, kokią žalą šis reiškinys daro žmogui, šeimai, valstybei.

7a kl. mokiniai varžėsi Kauno mokyklų 5-8 kl. mokinių skrajučių konkurse „Mano dora, nekorumpuota Lietuva“, skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. PATRICIJOS GAGAITĖS (7a kl.) sukurta skrajutė buvo publikuota socialiniame tinkle „Facebook“.

Gruodžio 8 d. antro aukšto vestibiulyje organizuota 3-8 kl. mokinių akcija prieš korupciją „Nereikalingas žodis“. Šiuo renginiu progimnazijos bendruomenė prisijungė prie Kauno miesto mokyklų mokinių akcijos „Aš renkuosi sąžiningą Lietuvą!“, kurios tikslas – ugdyti mokinių antikorupcines nuostatas, pilietinę, nepakančią korupcijai poziciją, skatinti mokinius kritiškai mąstyti, akcentuoti sąžiningumo svarbą gyvenime.

Pasirengti Antikorupcijos savaitės renginiams mokiniams padėjo dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ, etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ, geografijos mokytojas EDVINAS SIMONAVIČIUS, istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, informacinių technologijų mokytojas RIČARDAS GASIULIS.