Tarptautinė mokytojų diena progimnazijoje

Spalio 5 d. progimnazijoje linksmai ir šventiškai paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Aštuntokai sveikino mokytojus, sutikdami juos skambant nuotaikingai muzikai, įteikdami medaus arbatos, papuoštos darbštumo simboliu – bitutės paveikslėliu ir sveikinimo užrašu. Mokytojus nustebino ir pralinksmino 5-8 kl. mokinių kūrybinių darbų paroda „Senovės Egipto mokytojai“. Visą rugsėjį mokiniai kūrė netikėtus mokytojų įvaizdžius, naudodami senovės Egipto mitologijos ir istorinius kultūros fragmentus, kelias dailės raiškos technikas, fotografijos koliažą ir pasirinktas spalvinimo priemones. Trečio aukšto erdves papuošė pradinių klasių mokinių kūrybiniai darbai ,,Su mokytoju plaukti nebaisu“. Idėjų sumanytoja – dailės mokytoja ir dailės studijos „Paletė“ vadovė KRISTINA GAGIENĖ.  Visų progimnazijos tėvų vardu pedagogus su profesine švente pasveikino progimnazijos tarybos pirmininkas Skirmantas Motiejūnas, įteikdamas margaspalvių gėlių puokštę. Mokytojai dėkoja mokiniams ir tėvams už sveikinimus ir gerą nuotaiką, klasių auklėtojoms IRINAI KLOVIENEI ir VIOLETAI BUKSIENEI, padėjusioms auklėtiniams įgyvendinti šventės organizavimo idėjas.