Sveikatos ugdymo diena

Rugsėjo 19 d. progimnazijoje buvo organizuotas „Sveikatos ugdymo dienos“ renginys. 1-2 pamokų metu,  integravę žmogaus saugos, sveikatos ir lytiškumo ugdymo bei rengimo šeimai programas, mokiniai mokėsi sveiko gyvenimo būdo, sprendė kryžiažodžius sportine tema, gamino fizinio aktyvumo dienoraščius ir juos pildė. Per 3-4 pamokas  stadione  bėgo krosą, sporto aikštelėse žaidė mini futbolą, krepšinį 3X3, kvadratą, judriuosius žaidimus, susirišę poromis-rankinį „Tumbi-Jumbi“, išbandė jėgas mesdami „kareivišką“ batą, stengėsi kuo taikliau užmesti žiedus ant taikinio, galynėjosi traukdami virvę. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ, VAIVA JUODIENĖ ir kūno kultūros mokytoja GRETA ŠIŪŠIENĖ.