Šimtmečio programavimo valanda

Spalio 25 d. 6a ir 6b kl. mokiniai dalyvavo kūrybinės technologijų grupės ,,Bit&Byte“ projekte „100 Lietuvos mokyklų x 100 Šimtmečio programavimo valandų“. Šimtmečio programavimo valanda – tai integruota virtuali Lietuvos istorijos, kultūros ir programavimo pamoka, skirta paminėti modernios Lietuvos šimtmečio įvykius ir herojus, pažįstant juos programavimo užduotyse. Projekto mentoriai supažindino mokinius su naujovėmis technologijų industrijoje. Programuodami mokiniai turėjo įveikti nemažai iššūkių: atkurti S. Dariaus ir S. Girėno skrydį per Atlantą, suprogramuoti lietuvių liaudies šokio judesius, surikiuoti žmones į Baltijos kelio grandinę, pakartoti Rūtos Meilutytės rekordinį plaukimą. Integruotas pamokas organizavo pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA STIPINIENĖ ir anglų kalbos mokytoja BIRUTĖ GAURYLIENĖ.