Šeštokų dalyvavimas „Savaitėje be patyčių“ kino centre „Romuva“

Kovo 22 dieną šeštokai vyko į Romuvos kino teatrą, kur dalyvavo edukacinėje kino filmo peržiūroje, skirtoje „Veiksmo savaitei be patyčių“. Mokiniai žiūrėjo prancūzų kino juostą „Naujokas“. Filmas pasakoja apie keturiolikmetį berniuką Benua, kuris persikrausto į Paryžių ir pradeda eiti į naują mokyklą. Nors jo mama ir davė jam daug patarimų, kaip susirasti draugų, Benua vengia naujų bendraklasių, o jie – jo. Vieninteliai tapti naujoko draugais nori klasės „moksliukai“. Benua netrukus supranta, kad visai nesvarbu, ar naujieji draugai nešioja kelnes, užtrauktas ligi pažastų, ar miegodami čiulpia nykštį it maži vaikai. Svarbiausia, kad juos sieja nuoširdi draugystė ir pasitikėjimas. Išvyką organizavo klasių auklėtojos KRISTINA GAGIENĖ IR LIGITA MINKAUSKIENĖ.