Respublikinis mokinių kūrybos konkursas „Labas“

Vasario mėn. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija organizavo tradicinį (jau keturioliktą kartą) mokinių kūrybos konkursą „Labas“, kuriame kasmet dalyvauja gausus Lietuvos mokyklų kūrėjų būrys. Jo tikslas – skatinti mokinių estetinę meninę veiklą, kūrybinę iniciatyvą, lavinti ir realizuoti mokinių kūrybiškumą, skatinti skaityti, kurti ir pažinti save per skaitomą ir kuriamą tekstą. Kūrinius konkursui siuntė ir mūsų progimnazijos mokiniai: KRISTUPAS KLOVAS, SANDRA BAČILIŪNAITĖ (5b kl.), AINIS LUKŠA (6a kl.) – lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, EMILIJA GARBAUSKAITĖ (8a kl.) – lietuvių kalbos mokytoja JURGITA MITKUVIENĖ. Balandžio 19 d. buvo paskelbti rezultatai. I vietą laimėjo AINIS LUKŠA. Sveikiname, dėkojame, džiaugiamės!