Respublikinis Borutaičių poezijos konkursas „Poezijos pavasarėlis“

Kovo-balandžio mėn. vyko respublikinis konkursas „Poezijos pavasarėlis 2018“, kurio tikslas-aktualizuoti pagarbą savo krašto kultūros paveldui, gimtajai kalbai ir literatūrai, skatinti mokinių meninę saviraišką, paremtą aktyvia gyvenimo pozicija, tradicijų ir modernumo derme. Konkursui savo kūrybos tekstus siuntė 6a kl. mokinys AINIS LUKŠA (mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ). Gegužės 16 d. rašytojo Kazio Borutos sodyboje nuvilnijo 25-oji Borutaičių draugijos poezijos šventė. Jau vienuoliktą kartą „Poezijos pavasarėlis“ įtrauktas į tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris“ renginių programą. Renginyje dalyvavo gausus būrys poetų, mokinių iš visos šalies mokyklų. Po tradicinio ritualo-įžiebtos poezijos ugnelės ir sugiedoto Borutaičių himno, buvo paskelbti konkurso rezultatai. 1-7 klasių grupėje laureatu tapo AINIS LUKŠA. Visi laureatai buvo apdovanoti LR Seimo narės Ramintos Popovienės padėkomis ir asmeninėmis dovanėlėmis.