Respublikinė pradinių klasių mokinių eilėraščių popietė ir kūrybinių darbų paroda „Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse…“

Balandžio 18 d. Kauno Bernardo Brazdžionio mokykloje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių eilėraščių popietė ir kūrybinių darbų paroda „Šimtą metų aš gyvensiu vaikų širdelėse…“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Tikslas – sudaryti galimybę mokiniams atskleisti iniciatyvumo, kūrybiškumo, meninio skaitymo, dailės ir technologijų gebėjimus bei kompetencijas, plėsti žinias apie lietuvių poeto Bernardo Brazdžionio asmenybę bei kūrybą. Popietėje eilėraščius deklamavo ir kūrybinius darbus pristatė mūsų progimnazijos mokinės EMA KATKEVIČIŪTĖ (1a kl.) ir DEIMANTĖ GURSKYTĖ (2c kl.). Dalyviai audė draugystės juostą Lietuvai, pynė draugystės apyrankes. Renginio pabaigoje aktorė Audronė Daugėlytė visiems padėkojo už įtaigų žodį, puikias idėjas bei emocijas. Mokinėms buvo įteikti padėkos raštai. Mergaitėms popietei pasiruošti padėjo pradinių klasių mokytojos JŪRATĖ LEVIŠAUSKAITĖ  MIKALAUSKIENĖ ir ZITA MIŠKINYTĖ.