Projektas–akcija ,,Aš – Lietuvos pilietis”. Progimnazijos bendruomenės daina Lietuvai.

Minint Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną, progimnazija dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų projekte-akcijoje ,,Aš – Lietuvos pilietis“, kurio tikslas – skatinti bendruomenės pozityvų požiūrį į tautiškumą ir lietuvybę, diegiant netradicines, kūrybiškas ir mokiniams patrauklias veiklos formas. Šįkart progimnazijos bendruomenė nusprendė daina sugrįžti į Lietuvos istoriją ir visi kartu susibūrę progimnazijos vestibiulyje padainuoti jausmingą ir populiarią dainą „Rudens naktis sustojo“ (žodžiai J. Degutytės, muzika R. Girskytės-Berlovienės), kuri visiems gerai žinoma iš istorinio daugiaserijinio filmo „Laisvės kaina. Savanoriai“, pasakojančio apie Lietuvos Nepriklausomybės akto pasirašymo aplinkybes. Masiniam dainos atlikimui pasiruošti padėjo muzikos mokytoja R. JANKAUSKIENĖ, dailės mokytoja K. GAGIENĖ ir pradinių klasių mokytojos. Dėkojame mokinių tėvams D. KYBARTUI ir E. SADAUSKAITEI–DAVIDAVIČIENEI, padėjusiems įgyvendinti šį renginį.