Profesinio orientavimo pamoka „Profesijų skrynelė“

Birželio 8 d. 7a, 7b ir 8a kl. mokiniai dalyvavo profesinio orientavimo pamokoje „Profesijų skrynelė“, kurioje susipažino su profesijos sąvoka, įvadinėje pamokos dalyje žaidė kompiuterinį žaidimą, kuriame, siekiant išvengti persekiotojų, reikėjo teisingai pasirinkti įvairių profesijų atstovų naudojamus įrankius. Geriausiai sekėsi Rusnei Zverevai (7a kl.), Ignui Kriaučiūnui ir Karoliui Matulevičiui (7b kl.). Vėliau mokiniai žiūrėjo animuotą pristatymą, sužinojo, kas svarbu renkantis profesiją, dalyvavo protų mūšyje, kuriame reikėjo prisiminti, ką jau žinojo ir ką sužinojo apie profesijas pamokoje. Geriausiai pasirodė mokytoja Rūta Binkienė, mokiniai Agnė Stankevičiūtė, Rokas Latkauskas (7a kl.). Pamokos veiklas organizavo informacinių technologijų mokytojas RIČARDAS GASIULIS.