POP meno darbų paroda progimnazijoje

Belaukdami valstybinių švenčių, progimnazijos mokiniai dailės pamokose gilinosi į spalvingąjį Pop meno pasaulį. Susipažinę su garsiausių šios meno krypties menininkų kūryba ir filosofija, mokiniai savo refleksiją išliejo piešiniuose, skirtuose Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. 7-8 kl. mokiniai, naudodami tik Lietuvos vėliavos spalvas, tapė linksmas figūrines kompozicijas pagal Amerikos pop menininko K. Harringo kūrybą. To paties menininko įkvėpti, dailės studiją „Paletė“ lankantys mokiniai, sukūrė įspūdingą erdvinę instaliaciją, kuri papuošė progimnazijos vestibiulį. 6 kl. mokiniai, išlaikydami pop meno stilistiką, piešė tortus Lietuvai, o penktokai savo darbuose „Fejerverkai Lietuvai“ sujungė net dvi technikas – grafiką ir tapybą. Trečiojo aukšto stendą papuošė pradinių klasių mokinių sukurti „Lietuviški jaustukai“ ir trispalvių saldainių aparatai. Parodos idėjos autorė ir kuratorė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.