Plenero „Sustabdyta pavasario akimirka Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje“ laureatai

Gegužės 31 d. į Kristaus Prisikėlimo bazilikos salę rinkosi Kauno miesto mokyklų 5-12 klasių mokiniai ir dailės mokytojai. Vyko tradicinio plenero-projekto „Sustabdyta pavasario akimirka Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikoje“ aptarimas ir laureatų apdovanojimas. Renginį organizavo Kauno Kristaus Prisikėlimo parapija, Kauno m. Švietimo skyrius, Kauno pedagogų kvalifikacijos centras ir dailės mokytojų metodinis būrelis. Vertinimo komisijos sprendimu, pirmoje amžiaus grupėje (5-6 kl.) laureatėmis tapo mūsų progimnazijos 6a kl. mokinės: LUKNĖ STAŠKŪNAITĖ, LEILA ALIIEVA ir STELA TARASEVIČIŪTĖ, sukūrusios žemės meno instaliaciją „Pienių gaudyklė“. Antroje amžiaus grupėje (7-8 kl.) pirmąją vietą laimėjo 7a kl. mokinė PATRICIJA GAGAITĖ, kuri konkursui pateikė fotografijos meno darbus. Iki birželio 15 d. Kristaus Prisikėlimo bazilikos erdvėse eksponuojama plenero metu sukurtų darbų paroda. Konkursui mokines paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.