Pilietinio projekto „augame kartu su lietuva“ instaliacija ir edukacija „tautiška giesmė“

2018 m. vasario 27 d. Kauno Petrašiūnų  progimnazijos 5-6 klasių mokiniai lankėsi Kauno Simono Daukanto progimnazijoje, kurioje dalyvavo projekto „Augame kartu su Lietuva“ veikloje – Lietuvos valstybės himno instaliacijoje ir edukacijoje „Tautiška giesmė“. Tai pristatymas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, vykęs jau net 90-yje įvairių šalių, miestų ir institucijų. Šiuo projektu siekiama gilinti bei puoselėti lietuvių tautos istorijos ir etninės kultūros savitumo suvokimą, skatinti lietuviškos kultūrinės tapatybės išsaugojimą ir prasmingai paminėti Lietuvos valstybės 100 metų jubiliejų. Mokinių išvyką organizavo socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ, 6a klasės auklėtoja KRISTINA GAGIENĖ ir 5b klasės auklėtoja BIRUTĖ GAURYLIENĖ.