Pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventė

Birželio 23 d. vyko 8-ų kl. mokinių pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimų įteikimo šventė. Pirmosios mokytojos Dalia Karvelienė, Jūratė Levišauskaitė Mikalauskienė ir Ona Kimbirauskienė aštuntokams linkėjo siekti savo svajonių ir išmintingai pildyti savo gyvenimo knygos lapus. 5-8 klasių mokytojai vaizdo palinkėjime skatino mokinius keliauti, tobulėti ir linkėjo būti laimingais. 8-okai šventės dalyvius nustebino linksmu mokyklinio gyvenimo akimirkų vaizdo įrašu. Mokinių tėvų vardu Odeta Lazauskienė pasveikino aštuntokus, padėkojo progimnazijos vadovams ir mokytojams. Už puikius mokymosi pasiekimus, aktyvų dalyvavimą ir laimėjimus Kauno miesto bei respublikos konkursuose, olimpiadose, aktyvią socialinę-pilietinę veiklą MANTĖ VĖŽELYTĖ, BENAS ADOMAVIČIUS, SILVIJA SARKOIAN (8b kl.) apdovanoti stiklo trofėjais „Progimnazijos garbė“. Visiems mokiniams, sėkmingai baigusiems 8 klasę, buvo įteikti pagrindinio ugdymo programos I dalies baigimo pažymėjimai. Tęsdami gražią progimnazijos tradiciją, aštuntokai  padovanojo savo pieštą paveikslą ant sienos II aukšto vestibiulyje. Renginį organizavo klasių auklėtojai RIČARDAS GASIULIS ir BIRUTĖ GAURYLIENĖ. Visiems linkime turiningos, linksmos ir saugios vasaros.