Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba gegužės mėnesį organizavo respublikinį vaikų piešinių konkursą „Kaip įsivaizduoji vaiko teisių gynėją?“

Motinos dienai paminėti Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras organizavo respublikinį mokinių kūrybinių darbų konkursą „Šiuolaikinė Madona“

Birželio 15 d. progimnazijoje vyko 8-ų klasių mokinių išleistuvės

Birželio 4-15 d. progimnazijoje veikė Kauno miesto savivaldybės finansuojama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Atostogauk turiningai“

Balandžio-gegužės mėn. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba visus Lietuvos mokinius kvietė dalyvauti kūrybiniame rašinių konkurse tema „Laiškas vaikų teisių gynėjui“