Mokslo metų pabaigos šventė „Sėkmės raktas“

Kaip greitai bėga laikas… Čia nuaidi rugsėjo 1-osios skambutis, čia jis skelbia mokslo metų pabaigą… Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą – ryškią ar blankią, tačiau ypatingą… Birželio 13 d. progimnazijoje vyko 5-8 kl. mokinių mokymosi ir pozityvaus elgesio skatinimo projektas-šventė „Sėkmės raktas“, kurioje dalyvavo mokytojai, mokiniai ir jų tėvai. Šventės vedėjai, MARTYNAS PABIRŽIS ir KORNELIJA SARAPINAITĖ (7a kl.), pasveikino su „birželio traukiny žaliam atūžusia vasara“, palinkėjo, kad atostogų laikas vertųsi visais garsais, visom spalvom. Savo kūrybos tekstus skaitė respublikinių konkursų laureatai MANTĖ VĖŽELYTĖ (5b kl.) ir AINIS LUKŠA (6a kl.), merginų trio dainavo pagal NEDOS DAVIDAVIČIŪTĖS (6a kl.), Lietuvos jaunųjų kūrėjų festivalio „Kūrybos pavasaris 2018“ laureatės, teksto žodžius, UGNĖ STALEREVIČIŪTĖ (8a kl.) atliko dainą „Džiazo ritmu“, o 5-8 kl. mokinių vokalinis-instrumentinis ansamblis – „Mano namai“. Progimnazijos direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ pasveikino visus su mokslo metų pabaigos švente, apibendrino nuveiktus darbus, pasidžiaugė mokinių pasiekimais 2017-2018 m. m., įteikė padėkas mokiniams už aktyvią socialinę–pilietinę veiklą. Garsiais plojimais įteikiant padėkas už puikius mokymosi pasiekimus pasveikinti:

MILDA KVILIŪNAITĖ, ŽAISMINTA SAULĖ ZAVECKAITĖ (5a kl.)

BENAS ADOMAVIČIUS, KRISTUPAS KLOVAS, MANTĖ VĖŽELYTĖ, AIRIDAS KUPRYS (5b kl.)

AUKSĖ BUTKUTĖ, KAMILĖ GERULAITYTĖ, AINIS LUKŠA, STELA TARASEVIČIŪTĖ, NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ (6a kl.)

MEDA MOTIEJŪNAITĖ (6b kl.)

AUŠRA BARANAUSKAITĖ, LIEPA KONDRATAVIČIŪTĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ, AUŠRINĖ KRISTANAITYTĖ, MARTYNAS PABIRŽIS (7a kl.)

JOKŪBAS PALČIAUSKAS, MATAS MOTIEJŪNAS, UGNĖ STALEREVIČIŪTĖ (8a kl.)

GRETA GRABLIAUSKAITĖ, SAMANTA DRULYTĖ (8b kl.)

Renginį organizavo lietuvių kalbos mokytojos RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ ir JURGITA MITKUVIENĖ, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ. Renginį koordinavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA STIPINIENĖ.