Mokslo ir žinių šventė

Rugsėjo 3 d. progimnazijos bendruomenė susirinko į Mokslo ir žinių šventę, kurios leitmotyvu pasirinktos bičiulystės, darbštumo, atkaklumo simboliai – bitės. Šventės dalyvių pasveikinti atvyko Seimo narys Kazys Starkevičius, progimnazijos tarybos pirmininkas Skirmantas Motiejūnas, Kauno Panemunės policijos komisariato prevencijos skyriaus pareigūnė Rasa Zinkevičienė. Lydimi tėvelių ir aštuntokų nedrąsiai žengė ir įsiliejo į mokinių gretas 59 pirmokai. Šventės proga progimnazijos bendruomenę sveikino direktorė Antanina Džiugienė bei pavaduotojos ugdymui. Dainas atliko PATRICIJA GAGAITĖ (8a kl.), EMILIJA LUKOŠEVIČIŪTĖ (3b kl.), VIKTORIJA TAKULINSKAITĖ (4c kl.). Mokiniai į dangų paleido „sėkmės bičių spiečių“ su gausybe balionų. Renginį vedė 8a kl. mokiniai KORNELIJA SARAPINAITĖ ir MARTYNAS PABIRŽIS. Šventę organizavo istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, anglų kalbos mokytoja IRINA KLOVIENĖ, muzikos mokytojos RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ ir STELA JENCIENĖ.