Mokinių išvykos į Tarptautinio vaikų ir jaunimo teatrų festivalio “Vivo Avanscena 2017“ spektaklius

Lapkričio 15-16 d. „Girstučio“ kultūros ir sporto centre vyko Tarptautinis vaikų ir jaunimo teatrų festivalis ,,Vivo Avanscena 2017“. Renginio tikslas – sudaryti galimybes miesto jauniesiems žiūrovams susipažinti su bendraamžių teatrine kūryba, paskatinti domėtis teatro menu, diskutuoti. Festivalio spektaklius žiūrėjo 1b, 2c, 3a, 3b, 3c, 4a, 6a, 6b, 7a, 7b, 8b kl.  mokiniai. Pradinių klasių mokiniai pasinėrė į pasakų, vyresnieji  į dramų, komedijų pasaulį,  betarpiškai bendravo su spektaklyje vaidinusiais artistais, dalyvavo spektaklių aptarimuose, diskutavo. Išvykas organizavo klasių auklėtojai: ONA KIMBIRAUSKIENĖ, ZITA MIŠKINYTĖ, DAINA GIRDZEVIČIENĖ, SAULĖ EIMUTIENĖ, IRENA KYGUOLYTĖ-KATARŽĖ, ALMA KATLAUSKIENĖ, KRISTINA GAGIENĖ, LIGITA MINKAUSKIENĖ, VIOLETA BUKSIENĖ, IRINA KLOVIENĖ, RIČARDAS GASIULIS.