Meninio skaitymo konkursas „Tauta prasideda nuo žodžio“

Vasario 27-kovo 8 d. progimnazijoje dviem etapais buvo organizuotas 1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas „Tauta prasideda nuo žodžio“. Pirmojo etapo metu (vasario 27-kovo 7 d.) klasėse buvo rašomi kūrybiniai darbai, skirti Lietuvai, bei renkami klasės geriausi skaitovai. Antrasis etapas vyko kovo 8 d., kurio metu buvo renkami geriausi 1-2 kl. ir 3-4 kl. skaitovai. Laureatais tapo: I vietą laimėjo AIRIDA VANAGAITĖ (2b kl.), AUSTĖJA MARINAITĖ (3a kl.), II vietą – ARONAS MICIKEVIČIUS ir EMA KATKEVIČIŪTĖ (1a kl.), GERDA ARDZIJAUSKAITĖ (4b kl.), III vietą – VESTINA RASIUKEVIČIŪTĖ (2c kl.), EMILIJA CENENKAITĖ (3c kl.). Renginio tikslas – puoselėti lietuvių kalbą ir meninio žodžio suvokimą, skatinti mokinius domėtis lietuvių kalba ir literatūra, ugdyti jų kūrybinius ir raiškos gebėjimus. Konkursą organizavo pradinių klasių mokytojos IEVA ZVICEVIČIENĖ ir ONA KIMBIRAUSKIENĖ.