Lapkričio–sausio mėn. internetinėje svetainėje e-piesiniai.eu vyko Lietuvos pradinių klasių mokinių kompiuterinių piešinių konkursas „Mano diena mokykloje“, kurio tikslas – skatinti mokinius apmąstyti savo veiklą mokykloje ir kompiuteriniame piešinyje pavaizduoti mokyklinio gyvenimo gražiausias akimirkas, naudotis skaitmeninių technologijų įrankiais, siekiant kūrybinės saviraiškos. Konkurse dalyvavo mokinės: URTĖ AUKŠTIKALNYTĖ, EMILIJA LUKOŠEVIČIŪTĖ (3b kl., mokytoja Vaiva Juodienė), UGNĖ PETRUŠKEVIČIŪTĖ, EMILIJA SAMSANAVIČIŪTĖ (4b kl., mokytoja Saulė Eimutienė), LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ (3a kl., mokytoja Ieva Zvicevičienė). LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ 3-4 kl. amžiaus grupėje laimėjo II vietą. Sveikiname, linkime kūrybinių atradimų ir tolesnio sėkmingo informacinių technologijų pažinimo.