Laisvės gynėjų dienos renginiai

Sausio 11 d. mokiniai ir mokytojai prisijungė prie kasmetinės visuotinės pilietinės iniciatyvos – akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtos Laisvės gynėjų dienai paminėti. Pirmos pamokos metu ant palangių degė žvakutės, mokiniai klausėsi mokytojų pasakojimų apie lemtingos Sausio 13-osios nakties įvykius Vilniuje ir Kaune, apie tai, kaip vieninga ir laisvės trokštanti lietuvių tauta tomis dienomis pasipriešino agresoriui ir apgynė Lietuvos nepriklausomybę. 5a ir 5b kl. mokiniams vyko pilietiškumo pamoka „Mes žinome, kodėl esame laisvi“, kurioje istorikų klubo mokiniai skaitė eiles, minėjo žuvusiųjų už Lietuvos laisvę pavardes, amžių, žuvimo aplinkybes. Progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė pasakojo savo prisiminimus apie Sausio 13-ąją, mokiniai pakartojo svarbiausias Lietuvos istorijos datas, suprato, kokią svarbią vietą šios datos įvykiai užima naujausiųjų laikų Lietuvos istorijoje. Progimnazijos skaitykloje veikė virtuali fotoparoda „Sausio 13-oji fotografijose“. Pilietiškumo ugdymo renginius organizavo pavaduotojos ugdymui VIRGINIJA STIPINIENĖ ir VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ, istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ, bibliotekos vedėja AUSMA GERVYLĖ.