Laimėjimas respublikiniame piešinių konkurse „Kaip įsivaizduoji vaiko teisių gynėją?“

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba gegužės mėnesį organizavo respublikinį vaikų piešinių konkursą „Kaip įsivaizduoji vaiko teisių gynėją?“. Mokiniai turėjo pafantazuoti: kaip jis atrodo, ką veikia kasdien? Į ką jis panašus? Tai herojus, personažas ar žmogus? Konkurse dalyvavo 364 dalyviai iš visos šalies. Iš gautų įdomių, kūrybiškų ir originalių vaikų piešinių Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos komisija išrinko 15 geriausių darbų. Labai didžiuojamės, kad mūsų progimnazijos 3a kl. mokinė ANDRĖJA VALANČIŪTĖ 1-4 kl. amžiaus grupėje užėmė II vietą. Mergaitė buvo apdovanota padėka už originalų, kūrybišką žvilgsnį ir Tarnybos įsteigtais prizais. Konkurso dalyvių piešiniai papuoš Tarnybą bei jos skyrius visoje Lietuvoje. Mokinę konkursui paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.