Laimėjimas konkurse „ARTech 2K17“

„ARTech“ – moksleiviams ir jaunimui skirtas fotografijų, videomeno ir liustracijų konkursas inžinerinėms profesijoms populiarinti. Konkurse galėjo dalyvauti vyresniųjų klasių mokinių ir jaunimo iki 25 metų komandos, sudarytos iš 3 žmonių. Labai didžiuojamės, kad mūsų progimnazijos 7a klasės mokinė PATRICIJA GAGAITĖ, lankanti Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokyklos „Meninės fotografijos“ būrelį, kartu su savo komandos draugais  konkurse „ARTech 2K17“ laimėjo net dviejose kategorijose. II vietą –  už sukurtą koliažą ir I vietą – fotografijų kategorijoje. Komandos nariai buvo apdovanoti momentiniais fotoaparatais „Fujifilm instax mini 70” ir dviejų dienų kelione į Varšuvą. Sveikiname ir tikime, kad tai puiki motyvacija kurti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų.