Konkursas „Matematinis PA DE DE“

Kovo 2 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8-ų kl. mokinių konkursas „Matematinis PA DE DE“, kuriame dalyvavo mūsų progimnazijos 8-ų kl. mokinių komanda: J. PALČIAUSKAS, M. MOTIEJŪNAS, U. STALEREVIČIŪTĖ – 8a kl., E. ŠULCAITĖ ir M. ČECHANAVIČIŪTĖ – 8b kl. Mokiniai atliko aštuonias užduotis: atsakinėjo į istorinius, Lietuvai reikšmingus ir su matematika susijusius klausimus, kūrė eilėraštį, sprendė kryžiažodį, lygtis ir nelygybes, dėliojo matematinį formulių domino. Rungtyje, skirtoje komandų kapitonams, M. MOTIEJŪNAS teisingai atsakė į visus 6 matematinius klausimus ir pelnė komandai papildomų taškų. Mokinius ruošė matematikos mokytojas ARTŪRAS BLIŪMAS.