Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių kūrybinių darbų projektas „Mano šeimos šventės”

Lapkričio 15 d. progimnazijoje vyko Kauno m. pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių projektinių darbų parodos ,,Mano šeimos šventės” uždarymo renginys. Jo metu šešių geriausių fotopasakojimų autoriai buvo apdovanoti progimnazijos direktorės padėkomis ir prizais, kitiems parodos dalyviams įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės. Svečiai klausėsi progimnazijos jaunučių choro ir vokalinio ansamblio atliekamų dainų. Renginį organizavo Kauno m. švietimo skyrius, sąveikos tobulinimo  iniciatyvinė grupė „Vaikas-mokykla-šeima“, progimnazijos pradinių klasių mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ ir ALMA KATLAUSKIENĖ, muzikos mokytoja STELA JENCIENĖ.

Šių mokinių darbai įvertinti geriausiai ir jie tapo laureatais:

Katrina Cicėnaitė (Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija)

Viltė Kondratavičiūtė (Kauno Milikonių progimnazija)

Geidvydas Proidinas (Kauno Milikonių progimnazija)

Benas Žukauskas (Kauno Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija)

Laurynas Janulaitis (Kauno Vinco Bacevičiaus pradinė mokykla)

Nojus Alūzas (Kauno Šv. Mato gimnazija)