Kauno miesto gamtos mokslų šventė „Kūrybos ir eksperimentų sala“

Kovo 1 d. Kauno „Santaros“ gimnazijoje vyko Kauno miesto gamtos mokslų šventė „Kūrybos ir eksperimentų sala“. 8-9 kl. mokiniai atliko praktines kūrybines užduotis: chemijos kabinete gamino muilą, biologijos kabinete – kvapųjį aliejų, fizikos kabinete – statė tiltą. Šventėje dalyvavo ir mūsų progimnazijos aštuntokai: OSVALDAS KAZLAUSKAS (8a kl.), SAMANTA DRULYTĖ ir GRETA GRABLIAUSKAITĖ (8b kl.). Iš prieskonių ir žolelių mokiniai gamino kvapųjį aliejų, atsakė į viktorinos apie įvairius augalus klausimus. Šventės pabaigoje vyko rezultatų apibendrinimas, patirčių pristatymai ir diskusijos. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Mokinius ruošė biologijos mokytoja LAURA MAKAREVIČIŪTĖ.