Kauno miesto 1-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Deklamuoju Lietuvai“

Kovo 15 d. Kauno Jono Žemaičio-Vytauto mokykloje-daugiafunkciame centre vyko 1-8 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas „Deklamuoju Lietuvai“, skirtas Jono Žemaičio-Vytauto 109-osioms gimimo metinėms paminėti. Tikslas- ugdyti mokinių pilietiškumą, patriotizmą, domėjimąsi pilietine literatūra, ugdyti ir puoselėti meninio žodžio suvokimą, įtaigumą. Šiame konkurse mūsų progimnazijai atstovavo AIRIDA VANAGAITĖ, 2b kl. mokinė, ir UGNĖ STALEREVIČIŪTĖ, 8a kl. mokinė, kuri tapo konkurso laureate ir buvo apdovanota diplomu. Sveikiname nugalėtoją! Mokinėms konkursui pasiruošti padėjo pradinių klasių mokytoja VAIVA JUODIENĖ bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja JURGITA MITKUVIENĖ.