Išvyka į Paežerius ir J. Basanavičiaus gimtinę

Gegužės 24 d. 1c ir 3c klasės mokiniai vyko į Paežerius ir Ožkabalių kaimą, esančius Vilkaviškio rajone. Paežeriuose vaikai aplankė Paežerių dvarą ir dalyvavo edukacijoje „Lino kelias“. Čia sužinojo, kaip linas auginamas, paruošiamas, kaip atsiranda lininiai audiniai, susipažino su linų apdirbimo įrankiais, patys pamėgino dirbti su mintuvu, austi staklėmis. J. Basanavičiaus gimtinėje dalyvavo edukacinėje programoje „Blynų kepimas“, kurios metu išmoko pasigaminti „razavų“ blynų, galėjo jų paragauti. Vėliau pirmokai jėgas išbandė linksmame „Protų mūšio“ žaidime, kuriame buvo užduodami klausimai, susiję su tautosakininku, publicistu, pirmojo lietuviško laikraščio „Aušra“ leidėju, gydytoju, Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataru Jonu Basanavičiumi, o trečios klasės mokiniai dalyvavo stilizuotoje programoje „Vargo mokykla“. Joje pajuto XIX a. slaptosios lietuviškos mokyklos dvasią, susipažino su daraktorinių mokyklų mokymo priemonėmis. Išvyką organizavo pradinių klasių mokytojos IRENA KYGUOLYTĖ–KATARŽĖ ir EGLĖ JONAITYTĖ.