Išvyka į Kauno muzikinį teatrą

Gegužės 23 d. 1b ir 3b klasių  mokiniai vyko į Kauno muzikinį teatrą pažiūrėti 2 dalių operą vaikams „Nykštukas Nosis“. Operos libretas sukurtas pagal garsaus vokiečių rašytojo Vilhelmo Haufo  vieną spalvingiausių istorijų. Ji pasakoja apie mažą berniuką Jokūbą, kurį už pasipūtimą ir nepagrįstą išdidumą nubaudė burtininkė, pavertusi bjauriu nykštuku ir prikabinusi jam didžiulę nosį. Ilga tarnystė burtininkės namuose, puikios kulinarijos žinios, nuolankumas ir pažintis su pikto žynio užburta žąsimi Mimi pagelbėjo jam vėl atvirsti dailiu jaunuoliu. Edukacinio renginio tikslas – suteikti mokiniams galimybę išgirsti teatro solistus, pasiklausyti orkestro atliekamų muzikinių kūrinių,  pamatyti choreografų pastatytus šokius. Išvyką organizavo pradinių klasių mokytojos ONA KIMBIRAUSKIENĖ ir SAULĖ EIMUTIENĖ.