Kauno istorijos olimpiada „Verslas Kaune“

Kovo 10 d. Vytauto Didžiojo universitete vyko šeštoji Kauno istorijos olimpiada ,,Verslas Kaune“. Tarp 200 Kauno miesto bei rajono dalyvių užduotis atliko ir mūsų progimnazijos mokiniai: MANTĖ VĖŽELYTĖ, ERVINAS TIMLERIS (5b kl.), AUKSĖ BUTKUTĖ, AINIS LUKŠA (6a kl.), AUŠRA BARANAUSKAITĖ, KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ (7a kl.). Tarp 7 kl. mokinių KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ užėmė 5 vietą, o tarp 5-6 kl. mokinių AINIS LUKŠA – 11 vietą. Labiausiai pasisekė ERVINUI TIMLERIUI – 5 kl. mokinių grupėje jis užėmė 2 vietą. Balandžio 17 d. mokinys buvo pakviestas į VDU Didžiąją aulą, kur vyko olimpiados nugalėtojų apdovanojimo šventė. Ervinui įteiktas VDU Kauno istorijos centro padėkos raštas bei kvietimas į olimpiados nugalėtojų ekskursiją po Kauno miestą. Mokinius olimpiadai paruošė istorijos mokytoja VIOLETA BUKSIENĖ.