Integruotos lietuvių literatūros pamokos „Knygų paaugliams penketukas 2017“

Gruodžio 1 d. progimnazijos bibliotekoje 7-8 kl. mokiniams vyko integruotos lietuvių literatūros pamokos. Kauno apskrities viešosios bibliotekos bibliotekininkė L. ARTMONAITĖ pristatė „Knygų paaugliams penketuką 2017“: I. Ežerinytės „Sutikti eidą“, D. Opolskaitės „Ir vienąkart, Riči“, R. Skučaitės „Tai priimkit, kas priklauso“, R. Šerelytės „Žvaigždžių medžiaga“, L. Varslauskaitės „Mano didelis mažas aš“. Pranešėja džiaugėsi šių metų itin vertingomis lietuvių rašytojų knygomis apie jaunus žmones, kurie šiuolaikiniame pasaulyje jaučiasi nepastebėti, yra jautrūs, drovūs, pažeidžiami, tačiau visa širdimi trokštantys patirti pilnaverčio gyvenimo džiaugsmą. Kartu su progimnazijos bibliotekos vedėja IRENA ČEKAUSKIENE bei lietuvių kalbos mokytoja JURGITA MITKUVIENE visus mokinius pakvietė dalyvauti balsavime „Metų knyga“ ir kvietė perskaityti pristatytas knygas. Tikimasi, kad mokiniai susidomėjo šiuolaikiškomis istorijomis apie paauglius ir knyga vis dažniau bus jų rankose. Informuojame, kad puikios penketuko knygos yra progimnazijos bibliotekoje.