Integruotos etikos-dailės pamokos tema „Mes skirtingi, todėl ir įdomūs“

Lapkričio 7-16 d. progimnazijoje 1-4 klasių mokiniams vyko integruotos etikos-dailės pamokos tema „Mes skirtingi, todėl ir įdomūs“. Pamokų tikslas – ugdyti toleranciją, skatinti aktyvią pilietinę poziciją įvairioms diskriminacijos apraiškoms. Tolerancijos dienai skirtas pamokas pradinukams vedė 8-ų kl. mokiniai. Kartu su jaunesniais draugais aštuntokai aiškinosi žodžio tolerancija reikšmę, analizavo tolerancijos pavyzdžius artimoje aplinkoje, aptarė nepakantumo atvejus mokykloje. Šių metų Tolerancijos dienos paminėjimo simbolis – rankos. Tad visos progimnazijos bendruomenės spalvingi rankų atspaudai lapkričio 16 d. susijungė į bendrą pilnavidurį gėlės žiedą. Aplink sugulė vaikų atsakymai į klausimą: kokie mes? Integruotas pamokas organizavo bei stendą paruošė etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ ir dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.