Integruota muzikos ir literatūros pamoka

Sausio 26 d. 7a kl. mokiniams vyko integruota muzikos ir literatūros pamoka „Lietuvių liaudies dainos žmogaus gyvenime“. Tikslas – skatinti mokinių kūrybiškumą, domėjimąsi dainuojamosios tautosakos grožiu ir savitumu, ugdyti pagarbą savo tautos kultūrai ir tradicijoms, suvokti liaudies palikimą kaip vertybę, įžvelgti papročių įtaką dabartiniam gyvenimui. Pamokoje septintokai aptarė liaudies dainų rūšis, tematiką, pobūdį, nuotaiką, žymiausius atlikėjus, kalendorinių švenčių ciklą. Pamokos pabaigoje žinias apibendrino ir pasitikrino „Kahoot“ žaidime bei pasidalino mintimis, kuo liaudies dainos buvo svarbios žmonėms praeityje ir kuo jos įdomios šiuolaikiniam žmogui. Pamoką vedė muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ bei lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.