Gabių vaikų pagerbimo šventė Kauno rotušėje

Gruodžio 6 d. Kauno rotušėje vyko miesto gabių vaikų pagerbimo šventė. Į šią šventę buvo pakviestos dvi mūsų progimnazijos mokinės: KAMILĖ SINKEVIČIŪTĖ (7a kl.), lankanti Kauno Antano Martinaičio dailės mokyklą, ir MEDA MOTIEJŪNAITĖ (6b kl.), besimokanti muzikos Kauno „Vyturio“ gimnazijos muzikos skyriuje. Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis mokinėms įteikė padėkos raštus už pasiekimus dailės, muzikos srityse 2017 metais bei „Pegaso“ knygyno vertingas dovanas. Nuoširdžiai sveikiname Kamilę ir Medą, didžiuojamės jų pasiekimais:

KAMILĖS SINKEVIČIŪTĖS kūrybiniai darbai buvo puikiai įvertinti Lietuvos kartografų draugijos vaikų žemėlapių konkurse bei tarptautiniame vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkurse „Laiko ženklai mano gimtinėje“.

MEDA MOTIEJŪNAITĖ – V tarptautinio Vlado Jakubėno jaunųjų pianistų konkurso laureatė, II tarptautinio konkurso „Jaunieji talentai“ nugalėtoja, V tarptautinio konkurso „Olimpo musicale 2017“ II vietos laimėtoja, tarptautinio pianistų konkurso Rygoje I premijos laureatė.

Linkime sėkmės mūsų progimnazijos talentingoms mokinėms!