Europos atliekų mažinimo savaitės veiklos

Lapkričio 17-25 d. 1-4 kl. mokiniai dalyvavo Aplinkos ministerijos koordinuojamos „Europos atliekų mažinimo savaitės“ veiklose, kurių tikslas – ugdyti mokinių sąmoningumą kaip tvariai naudoti išteklius, tvarkyti atliekas bei mažinti jų kiekius. Šių metų veiklos susijusios su vienkartinio plastiko gaminių naudojimo prevencija. Integruotų pamokų metu mokiniai supažindinti su pagrindinėmis atliekų susidarymo ir tvarkymo problemomis. Vaikai diskutavo, kaip galima sumažinti atliekų susidarymą, tinkamai tvarkyti jau susidariusias atliekas, keitėsi idėjomis apie antrinį atliekų panaudojimą. Savaitės pabaigoje progimnazijos vestibiulyje surengta mokinių darbų paroda „Antras gyvenimas“. Veiklas organizavo pradinio ugdymo mokytoja SAULĖ EIMUTIENĖ.