„ERASMUS+“ projekto partnerių susitikimas

Balandžio 23-25 d. progimnazijoje vyko „ERASMUS+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo 8 mokytojai ir 10 mokinių iš Vokietijos, Lenkijos, Turkijos ir Portugalijos mokyklų. Svečius sutiko progimnazijos direktorė, mokytojai, mokiniai. 4a kl. mokinys DAINORAS RAMAŠKA ir 6a kl. mokinys AINIS LUKŠA pristatė svečiams pradinukų klases bei kitas progimnazijos aplinkas. Atvykę mokytojai ir mokiniai stebėjo ir aktyviai dalyvavo pamokose, kurias vedė progimnazijos mokytojos: D. Girdzevičienė, S. Eimutienė (lietuvių kalba), I. Kyguolytė-Kataržė (matematika), A. Katlauskienė, I. Zvicevičienė (pasaulio pažinimas), J. Levišauskaitė Mikalauskienė, O. Kimbirauskienė (kūno kultūra) S. Jencienė (muzika), V. Matusevičienė, K. Gagienė (dailė ir technologijos), B. Gaurylienė, I. Klovienė (anglų kalba). Veiklas organizavo pradinių klasių mokytojos DAINA GIRDZEVIČIENĖ, ALMA KATLAUSKIENĖ, anglų kalbos mokytojos IRINA KLOVIENĖ, BIRUTĖ GAURYLIENĖ, RŪTA BINKIENĖ, pavaduotoja ugdymui VIRGINIJA ŠIDLAUSKIENĖ, direktorė ANTANINA DŽIUGIENĖ.

Veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis