„ERASMUS+“ PROJEKTO MOKINIŲ GRUPIŲ MAINAI VOKIETIJOJE

Lapkričio 25 d.-gruodžio 2 d. 3b kl. mokinė EURIKA DITKUTĖ ir 4a kl. mokinys DONATAS VASILIAUSKAS kartu su pradinių klasių mokytoja SAULE EIMUTIENE ir anglų kalbos mokytoja IRINA KLOVIENE vyko į „ERASMUS+“ tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekto „Tyrinėkime Europą – kartu mes esame kaip vienas“ partnerių susitikimą Vokietijoje, Europaschule GS „Am Stadtsee” pradinėje mokykloje Štendalyje. Projektinio susitikimo metu mokiniai ir jų mokytojai iš Vokietijos kartu su svečiais iš Lietuvos, Lenkijos, Portugalijos ir Turkijos dalyvavo darbinėje (projektinėje), sportinėje ir kultūrinėje – pažintinėje programoje. Susipažino su Štendalio miesto, kuriame apsistojo, istorija ir žymiomis vietomis. Vyko į ekskursiją Volfsburge, Phaeno mokslo centrą, taip pat aplankė Amerikos indėnų muziejų Derenburge. Šventinė nuotaika sklandė ore popietės „Kalėdų tradicijos ir ne tik” metu, kai mokiniai demonstravo šia tema apie savo šalį paruoštas pateiktis. Savo miklumą ir sumanumą projekto dalyviai galėjo išbandyti stalo žaidimų popietėje. Šilti prisiminimai liko po susitikimo su šeimomis prie gausaus, jų paruošto, vaišių stalo. Mokiniai gyveno projekto partnerių mokinių šeimose.

Veikla finansuojama Europos Sąjungos lėšomis