Eko drabužių pristatymas praktinėje konferencijoje „Eko sąmoningumas ir kūryba“

Gruodžio 5 d. Kauno specialioji mokykla kartu su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru organizavo Kauno miesto mokinių ir mokytojų praktinę konferenciją „Eko sąmoningumas ir kūryba“. Kitokį požiūrį į atliekų panaudojimą, į daiktų perdirbimą, prikėlimą naujam gyvenimui pristatė: Kauno Petrašiūnų progimnazija, Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras, Kauno „Nemuno“ mokykla-daugiafunkcis centras, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro ir Kauno specialiosios mokyklos mokiniai ir pedagogai. Konferencijos metu progimnazijos dailės studijos nariai pristatė teatralizuotą eko mados iš antrinių žaliavų vaizdelį „Lėlių krautuvėlė“. Mokinius renginiui paruošė dailės mokytoja KRISTINA GAGIENĖ.