Atvira integruota viktorina „Tau, Lietuva“

Kovo 14 d. progimnazijoje vyko atvira integruota lietuvių kalbos-matematikos-geografijos-biologijos viktorina „Tau, Lietuva“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Viktorinos tikslas – sudominti mokinius integruotais lietuvių kalbos, matematikos, geografijos, biologijos mokomaisiais dalykais, patikrinti ir plėsti mokinių žinias, tobulinti grupinio darbo įgūdžius, ugdyti loginį mąstymą, paįvairinti mokymo(si) procesą. Renginyje dalyvavo po penkis 6-7 klasių mokinius, kurie burtų keliu buvo suskirstyti į 5 komandas. Mokiniai, sugalvoję komandų pavadinimus, turėjo įveikti 3 etapus: vaizdingai pateiktas ir su Lietuva susijusias integruotas praktines užduotis, 4 estafetes bei 16 klausimų su pateiktais galimais atsakymais. Susumavus visų užduočių taškus, nugalėtojomis tapo komandos „Ketvertukas“ narės: STELA TARASEVIČIŪTĖ (6a kl.), GABRIELĖ STATAUSKAITĖ (6b kl.), AUŠRA BARANAUSKAITĖ (7a kl.), RUGILĖ VALIUKAITĖ (8a kl.), kurioms progimnazijos direktorė Antanina Džiugienė įteikė diplomus. Be to, visos viktorinos komandos gavo ir po saldžią dovanėlę. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame asistentams, 8a kl. mokiniams: J. Palčiauskui, U. Stalerevičiūtei, M. Motiejūnui, E. Garbauskaitei, R. Žekui, A. Koklevičiui. Džiugu, kad progimnazijoje įvyko toks puikus renginys, paskatinęs mokomųjų dalykų integravimą, kolegų, mokinių bendradarbiavimą ir komunikavimą. Atvirą integruotą viktoriną organizavo lietuvių kalbos mokytoja JURGITA MITKUVIENĖ, matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ, geografijos mokytojas EDVINAS SIMONAVIČIUS ir biologijos mokytoja LAURA MAKAREVIČIŪTĖ.