Aplinkosauginis projektas ,,Saugau Žemę“

Gegužės 24 d. 1-8 kl. mokiniams vyko integruotos pamokos netradicinėje aplinkoje, kurių metu atliko įvairias veiklas, skatinančias bendruomeniškai, kūrybiškai ir atsakingai pažvelgti į gamtą. Mokiniai, visą savaitę rinkę makulatūrą, ją svėrė ir atidavė atliekų tvarkymo paslaugų įmonei UAB „Ekobazė“. Dėkojame 2a kl. mokiniams ir jų mokytojai IEVAI ZVICEVIČIENEI – jie daugiausia surinko popieriaus – 127,5 kg. 6a ir 6b kl. mokiniai kartu su klasių auklėtojomis lankėsi metalo perdirbimo įmonėje UAB „Novitera“, kurioje sukaupė daug naudingos informacijos, kaip surūšiuoti ir perdirbti metalą, stebėjo bandymus, kaip oksiduojasi metalas, lygindami svorį, kilnojo metalų lydinius, vaikščiojo įmonės patalpose ir domėjosi metalo perdirbimo procesu, atsakinėjo į klausimus, laimėjo prizus. Kiekvienas šeštokas gavo dovanėlę – rašiklį. 5-8 kl. mokiniai keliavo prie Kauno A. Brazausko hidroelektrinės atlikti praktines užduotis. Geografijos užduotyse analizavo įvairius šaltinius ir nurodė priežastis, lėmusias kraštovaizdžio pokyčius Nemuno slėnyje, fizikos – įminė mįsles, susijusias su gamtos reiškiniais, matematikos – apskaičiavo kelionės vidutinį greitį, dailės – iš gamtoje rastų medžiagų sudėliojo mandalą, gamtos pažinimo – stebėjo ir fiksavo gamtos pažeidimus, augalus, paukščius. Visi mokiniai ėjo iki Kauno marių pasisemti vandens, kurio užterštumą tyrė kartu su biologijos ir chemijos mokytoja. Renginį organizavo biologijos ir chemijos mokytoja LAURA MAKAREVIČIŪTĖ, matematikos mokytoja LIGITA MINKAUSKIENĖ, geografijos mokytojas EDVINAS SIMONAVIČIUS, pradinių klasių mokytojos IEVA ZVICEVIČIENĖ ir SAULĖ EIMUTIENĖ.