Aktyviausieji socialinėje-pilietinėje veikloje

Birželio 23 d. progimnazijos direktorė įteikė padėkos raštus aktyviausiai socialinėje – pilietinėje veikloje dalyvavusiems mokiniams: už aktyvią veiklą progimnazijos mokinių savivaldoje, renginių organizavimą, dalyvavimą projektuose, aplinkos tvarkymo akcijose, darbus progimnazijos bibliotekoje, progimnazijos erdvių puošimą švenčių proga ir už kitus geruosius darbus. Aktyviausieji socialinėje – pilietinėje veikloje:

5a kl.: EMILIJA BORUSEVIČIŪTĖ, AUSTĖJA DARAŠKEVIČIŪTĖ, LIJA DAVIDAVIČIŪTĖ, UGNĖ IBRAGIMOVAITĖ, KAMILĖ JASULAITYTĖ, LINA JASUNSKYTĖ, PAULINA KRIŠTAPONYTĖ, ATĖNĖ RAIBUŽAITĖ, JONAS ŽILINSKAS

5b kl.: DOVYDAS SAMUILIS

6a kl.: AUSTĖJA MARINAITĖ

6b kl.: ADRIANA AGRBA, KIPRAS KUNICKAS, AMELIJA STASIULYTĖ, VIKTORIJA TAKULINSKAITĖ

7a kl.: ROKAS LATKAUSKAS, DAINORAS RAMAŠKA

8b kl.: BENAS ADOMAVIČIUS, SAMANTA JASULAITYTĖ, SILVIJA SARKOIAN, MANTĖ VĖŽELYTĖ