Adventinis rytmetys „Laukimo šviesoje“

Jau tik akimirka teliko iki gražiausių metų švenčių. Advento rimčiai ir susikaupimui artėjant į pabaigą, progimnazijos bendruomenė tradiciškai susirenka į adventinį rytmetį šiek tiek stabtelėti, apmąstyti nuveiktus darbus, pagalvoti apie ateitį. Renginio metu solistė VIKTORIJA TAKULINSKAITĖ (4c kl.) atliko dainą „Angelas“, BENAS ADOMAVIČIUS (6b kl.) birbyne grojo kūrinį „Džiaugsmingų šv. Kalėdų“, LIEPA KONDRATAVIČIŪTĖ, AUŠRA BARANAUSKAITĖ (8a kl.), NEDA DAVIDAVIČIŪTĖ, STELA TARASEVIČIŪTĖ, LUKNĖ STAŠKŪNAITĖ, AINIS LUKŠA (7a kl.) pasakojo istoriją apie seną išminčių, kuris patarė išsaugoti neįkainojamas vertybes – dvasinę šilumą, atleidimą, švelnumą. Etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ linkėjo šviesių švenčių akimirkų, tikėjimo, kad jaukūs namai, mylintys artimieji, mažos ir didelės pergalės, stipri sveikata lydės visus ateinančius metus. Pasidalinti gerumu ir šiluma pakvietė muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ, etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ, socialinė pedagogė VILIJA RAMONIENĖ, lietuvių kalbos mokytoja RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ.