Adventiniai rytmečiai „Gerumu sušildyk“

Laiko tėkmė vėl priartino mus prie didžiausios ir gražiausios metų šventės – šv. Kalėdų. Advento laikotarpis kviečia mus į rimtį ir susikaupimą, tai  svarbiausias virsmas metuose, skirtas geriems darbams, prasmingam bendravimui, gyvenimo peržvelgimui, planų kūrimui. Šis laikas atneša pasikeitimus ne tik į gamtą, bet ir į sielą, todėl gruodžio 15 d. ir gruodžio 22 d. adventiniai rytmečiai progimnazijoje skirti pakylėti mus nuo kasdienybės, prisiminti lietuvių liaudies papročius ir tradicijas, kurie atspindėtų švenčių laukimą. Šių rytmečių metu mokiniai deklamavo, giedojo kalėdines giesmes, suvaidino etiudą „Kalėdų belaukiant“, pristatė kompoziciją pagal V. V. Landsbergio kūrinį „Angelų pasakos“, penktokai dovanojo savo sukurtus kalėdinius atvirukus. Švelnios, trapios ir nedrąsios žvakių ugnelės pripildė mus laukimo, kasmet vis kitokio – gero, tylaus, persmelkto vaikyste, sentimentalumu, eglutės spyglių kvapais, Kalėdų ryto prisiminimais… Adventinius rytmečius organizavo lietuvių kalbos mokytojos JURGITA MITKUVIENĖ, RAMUTĖ VAITKEVIČIENĖ, muzikos mokytoja RIMANTĖ JANKAUSKIENĖ, etikos mokytoja DANGIRA MIKALAUSKIENĖ, technologijų mokytoja DAIVA VAINAUSKIENĖ.